23 Ekim 2016 Pazar

Çaykur Yeşil Çay Artı Badem Aroması

         Merhaba;
         Daha önce de bitki çayları ile bir yazı hazırlamıştım. Bundan sonra da çaylarla ilgili yazmaya devam edeceğim.
         Bir süredir Çaykur’un bu Artı serisini görüyordum. Yeşil çay ile değişik aramoları kullanmışlar. Ben ilk olarak badem aromalı olanını tercih ettim. Ama ilerleyen zamanlarda diğer çeşitlerini de denemek istiyorum.
         Ben yeşil çayı çok seviyorum. Üniversiteye başlayıncaya kadar hiç yeşil çay içmemiştim bu arada. Ama üniversitede yalnız yaşamaya başladıktan sonra yeni çaylar denemeye başladım. Meyve çayları falan denesem de yeşil çay her zaman favorim olacak.
         Bu çaya gelecek olursak hem yeşil çayın hem de bademin tadını yoğun olarak alıyorsunuz. Badem sanki acı badem gibi kokuyor. İkisinin tadı da baskın olunca ağızda biraz buruk bir tat bırakıyor ama ben seviyorum biraz yeşil çayın keskin tatta olmasını. O yüzden beni rahatsız etmedi.
         Severek içiyorum.
         En yakın zamanda diğer çeşitlerini de deneyeceğim. Onları da yazarım buraya.

         Siz yeşil çay sever misiniz? Bu ürünü denediniz mi ya da Elif mutlaka şu çayı denemelisin dediğiniz bir tane var mı? 

2 yorum:

Dr Rex dedi ki...

Ben isim Irrua Uzmanı Hastanesi doktor biri tarafından Dr Rex Kelvin değilim, ben nasıl çalıştığını ve biz satın alma ve örneğin insan organlarının satış için yıl için yeniden başladığını internette reklamı için hastane yönetimi tarafından fırsatı verilecektir var Eğer orada bu teklifi ilgilenen varsa böbrek, aşağıda e-posta adresinden hastane irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz: irrua uzman hastane organları Cerrahi uzman olan ve bir donör olarak o riski yoktur.
Ve bu bizim e-posta:
irruaspecialisthospital20@gmail.com

bobrek dedi ki...

Dikkat: Eğer bugün bir böbrek donörü olmaya hazır olduğunu biliyorsanız (tüm seyahat masrafları için 450.000 dolarlık ödeme), acilen 10 böbrek vericisine ihtiyaç duyduğumuz için böbreğinizi hastanemize acil olarak verin.
Sadece sağlıklı% 100 uygun kişi.
İsteğinizi doktora yazınız: carolbobrekhastanesi@gmail.com hemen sizinle iletişime geçeceksiniz
Not: Ameliyat ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmeye hazır olmalısınız.

Dr Robson.
carolbobrekhastanesi@gmail.com